SELFIE +

SELFIE +

Fotografia wykonana przez Zdzisława Hryciuka podczas realizacji przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Woźnikach wspólnie z partnerami z Rumunii projektu „Edukacja ekologiczna dla seniorów”, zdobyła w konkursie Selfie+ I miejsce w kategorii „Wartości Europejskie w Nowej Perspektywie – Działania społeczne” za zdjęcie „Synergia europejska: Jedność w różnorodności „Naturalne obrazy”. Projekt był finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +.

A oto uzasadnienie jury konkursu:

Ujęcie, które zostało wyróżnione w konkursie, emanuje pozytywną energią i stanowi doskonały przykład inspirującej pracy. Jesteśmy pełni uznania dla Państwa zaangażowania i talentu, które przyczyniają się do rozwoju dziedziny edukacyjnej.

Dołączenie do społeczności Selfie+ to nie tylko wyjątkowa okazja do zaprezentowania najciekawszych projektów, lecz również doskonała możliwość dzielenia się doświadczeniami oraz inspiracji z innymi. Cieszymy się, że Państwa praca została doceniona, a Państwo sami stali się źródłem inspiracji dla innych.

Jeszcze raz gratulujemy Państwu tego zaszczytnego wyróżnienia i składamy ogromny ukłon w kierunku Państwa zaangażowania w promocje i upowszechnianie projektu.